Jan Kolbusz

Jan Kolbusz

Główny Technolog  Szef Sprzedaży Mikrobiotech

Członek Rady Naukowej Instytutu Technologii Mikrobiologicznych w Turku.

Inżynier środowiska, specjalizuje się w innowacyjnych metodach przetwarzania odpadów o charakterze biodegradowalnym, zwolennik gospodarki bezodpadowej i biologicznych metod przetwarzania odpadów.

Ukończył inżynierię środowiska na SGGW w Warszawie oraz studia magisterskie (Master of Science) na University of Missouri, Columbia.

W Mikrobiotech przygotowuje audyt dla klienta wraz z propozycją rozwiązań. Nadzoruje proces wprowadzania technologicznych rozwiązań optymalizujących zarządzanie odpadami. Pomaga także organizować dystrybucję produktu do odbiorców.

4 POWODY, DLA KTÓRYCH WARTO Z NAMI PRACOWAĆ

  • Myślimy nieszablonowo. Znajdujemy niestandardowe rozwiązania bez konieczności drogich inwestycji. Najlepszym przykładem mogą być nasze propozycje rozwiązań w rzeszowskim MPWiK czy choćby oczyszczalni ścieków w Bolesławcu.
  • Mamy doświadczenie i sprawdzone sposoby postępowania z osadami i innymi odpadami o charakterze biodegradowalnym, które wytrzymują presję czasu. Potrafimy szybko zdiagnozować problem i znaleźć dla niego rozwiązanie. To wartość spojrzenia z boku.
  • Opisując proces technologiczny i przeprowadzając procedurę badania i uzyskiwania opinii, dajemy gwarancję, że wdrożenie proponowanych usprawnień będzie dawało za każdym razem ten sam efekt. Zakład produkcyjny czy oczyszczalnia mają więc pewność, że przetwarzanie odpadów przebiega poprawnie i nie grozi w przyszłości karami.
  • Wykonując badania, uzyskując opinie i przeprowadzając wszystkie konieczne formalności prowadzące do finalnej zgody ministra rolnictwa, nie angażujemy czasu i energii klienta na przygotowanie dokumentacji. Projekt realizujemy całościowo.
Fundusze RP EU
© mikrobiotech.pl 2024 Realizacja: Damtox.pl
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Rozumiem i akceptuję