Działanie objawowe – eliminujemy substancje zapachowe.

Stosujemy preparaty bezpieczne, oparte na naturalnych substancjach, posiadające atesty PZH oraz poparte latami doświadczeń wielu użytkowników.

usuwamy odory
flip1
badania

Bądź o krok przed odorami.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu mamy kontakt z najlepszymi producentami sprzętu do dezodoryzacji i jesteśmy w stanie zaprojektować, dostarczyć i zainstalować najbardziej nawet wymagające systemy do usuwania odorów.

Zapraszamy do kontaktu
flip1 flip1

Usuwanie przyczyn odorów – tworzymy ekosystem hamujący emisję substancji złowonnych

Eliminujemy związki odpowiedzialne za odory – np. lotne kwasy tłuszczowe, aminy itp. i to jeszcze zanim wydzielą się one do atmosfery.

Jak to działa: Mikroorganizmy w odpadach żywią się substancjami odpowiedzialnymi za odory. Jeśli zachodzi intensywna emisja odorów, to świadczy o tym, że z jakiegoś powodu mikroorganizmy nie radzą sobie z zagospodarowaniem tych substancji. Jest to stan wyjątkowy, gdyż w sprzyjających warunkach mikroorganizmy są wyjątkowo „gospodarne” – nie pozwalają na to, by cenne dla nich związki uciekały do środowiska a nadmiernym stopniu. Dlatego nasza metoda usuwania odorów nasila aktywność mikroorganizmów tak, aby w naturalny sposób zadbały, by wyeliminować ryzyko przykrych zapachów. Stosujemy naturalne preparaty, wolne od szkodliwych środków chemicznych. W efekcie użytkownik dostaje czyste powietrze, wolne od przykrych zapachów.

Problemy odorowe można rozwiązać od zaraz!

Zapraszamy do kontaktu
Fundusze RP EU
© mikrobiotech.pl 2024 Realizacja: Damtox.pl
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Rozumiem i akceptuję