Istnieje możliwość całkowitej eliminacji odpadów przy jednoczesnym obniżeniu kosztów.

Gospodarka odpadowa to ciągłe ryzyko wzrostu kosztów i trudnych zmian w prawie. Dlatego pomagamy naszym partnerom eliminować produkcję odpadów, a w to miejsce tworzyć cenne produkty zastępcze – środki doglebowe, dodatki przemysłowe itp.

Dowiedz się jak
eliminujemy odpady

Jak odpady zamieniamy na oszczędności?

  • Szukamy sposobów, żeby odpady zamieniać na wartościowy produkt, który da się wykorzystać np. w rolnictwie.
  • W zakładach produkcyjnych czy oczyszczalniach ścieków przeprowadzamy analizę gospodarki odpadami biodegradowalnymi i proponujemy rozwiązania znacząco zmniejszające koszty utylizacji albo wprowadzające gospodarkę bezodpadową.
  • Przeprowadzamy całościowy audyt gospodarki odpadami w zakładach przemysłowych, produkcyjnych, oczyszczalniach ścieków.
  • Analizujemy możliwości technologiczne do przetworzenia odpadów o charakterze biodegradowalnym.
  • Przeprowadzamy analizę kosztową i jakościową możliwości przeprowadzenia procesu przetworzenia odpadów.
  • Przeprowadzamy badania i znajdujemy sposoby, żeby opisać proces technologiczny, w którym z odpadów uzyskamy wartościowy produkt.
  • Uzyskujemy niezbędne opinii i decyzję Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi potrzebne do wprowadzenia do obrotu środka poprawiającego właściwości gleby.

Uzyskanie odpowiednich decyzji ministerialnych na rynku zaoferowaliśmy jako jedni z pierwszych i mamy 100-procentową skuteczność w ich uzyskiwaniu.

Nasze wdrożenia i prace badawcze:

walczymy z odpadami
flip1
YouTube video
flip1 flip1

Masz wątpliwość, czy Twój odpad nadaje się do przekwalifikowania?

Zapytaj nas
Fundusze RP EU
© mikrobiotech.pl 2024 Realizacja: Damtox.pl
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Rozumiem i akceptuję